Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

S. De Mey en Zonen.

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Telefoon: 050 71 40 44
E-mail: info@demey.net.bmw.be

Anthony De Mey
De Mey Anthony
Concessiehouder

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Anthony.De-Mey@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Anthony.De-Mey@demey.net.bmw.be
Ineke Vanhauwenhuyse
Ineke Vanhauwenhuyse
Operationeel verantwoordelijke

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Ineke.Vanhauwenhuyse@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Ineke.Vanhauwenhuyse@demey.net.bmw.be


Karl Van Eetvelde
Karl Van Eetvelde
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 2) 050 71 40 44 (Keuzemenu 2)
E-mail: Karl.Van-Eetvelde@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 2) 050 71 40 44 (Keuzemenu 2)
E-mail: Karl.Van-Eetvelde@demey.net.bmw.be
Emmanuel Tournicourt
Emmanuel Tournicourt
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 2) 050 71 40 44 (Keuzemenu 2)
E-mail: Emmanuel.Tournicourt@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 2) 050 71 40 44 (Keuzemenu 2)
E-mail: Emmanuel.Tournicourt@demey.net.bmw.be
 Niels Laureyns
Niels Laureyns
Verkoopafgevaardigde en Fleet verantwoordelijke

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 2) 050 71 40 44 (Keuzemenu 2)
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 2) 050 71 40 44 (Keuzemenu 2)
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be


 Niels Laureyns
Niels Laureyns
Verkoopafgevaardigde en Fleet verantwoordelijke

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 2) 050 71 40 44 (Keuzemenu 2)
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 2) 050 71 40 44 (Keuzemenu 2)
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be


Bob Delrue
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 2) 050 71 40 44 (Keuzemenu 2)
E-mail: bob.delrue@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 2) 050 71 40 44 (Keuzemenu 2)
E-mail: bob.delrue@demey.net.bmw.be


Yves Houwenhuyse
Yves Houwenhuyse
Verantwoordelijke carrosserie en bestekken

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 3) 050 71 40 44 (Keuzemenu 3)
E-mail: Yves.Houwenhuyse@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 3) 050 71 40 44 (Keuzemenu 3)
E-mail: Yves.Houwenhuyse@demey.net.bmw.be


Bart Van De Vyver
Bart Van De Vyver
Service Advisor

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 1) 050 71 40 44 (Keuzemenu 1)
E-mail: Bart.Van-De-Vyver@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 1) 050 71 40 44 (Keuzemenu 1)
E-mail: Bart.Van-De-Vyver@demey.net.bmw.be
Stefanie Van Den Neste
Stefanie Van Den Neste
Service Advisor

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 1) 050 71 40 44 (Keuzemenu 1)
E-mail: Stefanie.Van-Den-Neste@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 1) 050 71 40 44 (Keuzemenu 1)
E-mail: Stefanie.Van-Den-Neste@demey.net.bmw.be
Laura Goethals
Laura Goethals
Service Advisor

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 1) 050 71 40 44 (Keuzemenu 1)
E-mail: Laura.Goethals@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 1) 050 71 40 44 (Keuzemenu 1)
E-mail: Laura.Goethals@demey.net.bmw.be
Annick Teunen
Service Advisor

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 1) 050 71 40 44 (Keuzemenu 1)
E-mail: Annick.Teunen@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 1) 050 71 40 44 (Keuzemenu 1)
E-mail: Annick.Teunen@demey.net.bmw.be


Erik De Mey
Verantwoordelijke werkplaats & naverkoop

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 1) 050 71 40 44 (Keuzemenu 1)
E-mail: Erik.De-Mey@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 1) 050 71 40 44 (Keuzemenu 1)
E-mail: Erik.De-Mey@demey.net.bmw.be
Matthieu Leliaert
Matthieu Leliaert
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 1) 050 71 40 44 (Keuzemenu 1)
E-mail: matthieu.leliaert@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 1) 050 71 40 44 (Keuzemenu 1)
E-mail: matthieu.leliaert@demey.net.bmw.be


Nicole Demeyer
Nicole Demeyer
Magazijnier

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 4) 050 71 40 44 (Keuzemenu 4)
E-mail: Nicole.Demeyer@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 4) 050 71 40 44 (Keuzemenu 4)
E-mail: Nicole.Demeyer@demey.net.bmw.be
Didier Vertriest
Didier Vertriest
Magazijnier

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 4) 050 71 40 44 (Keuzemenu 4)
E-mail: Didier.Vertriest@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 4) 050 71 40 44 (Keuzemenu 4)
E-mail: Didier.Vertriest@demey.net.bmw.be


Tina De Coster
Tina De Coster
Garantie en verkoopsadministratie

Phone: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: tina.de-coster@demey.net.bmw.be

Phone: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: tina.de-coster@demey.net.bmw.be
Julie Michiels
Julie Michiels
Facturatie carrosserie

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 3) 050 71 40 44 (Keuzemenu 3)
E-mail: Julie.Michiels@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 3) 050 71 40 44 (Keuzemenu 3)
E-mail: Julie.Michiels@demey.net.bmw.be
Ludo Vandevoorde
Ludo Vandevoorde
Boekhouder

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Ludo.Vandevoorde@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Ludo.Vandevoorde@demey.net.bmw.be


Annemie Van Hoecke
Dealer Marketing & Promotie

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Annemie.Van-Hoecke@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Annemie.Van-Hoecke@demey.net.bmw.be
Timen Ronse
Timen Ronse
Product Genius

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 2) 050 71 40 44 (Keuzemenu 2)
E-mail: Timen.Ronse@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 2) 050 71 40 44 (Keuzemenu 2)
E-mail: Timen.Ronse@demey.net.bmw.be
Ferre Hamerlynck
Ferre Hamerlynck
Product Genius

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 2) 050 71 40 44 (Keuzemenu 2)
E-mail: Ferre.Hamerlynck@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (Keuzemenu 2) 050 71 40 44 (Keuzemenu 2)
E-mail: Ferre.Hamerlynck@demey.net.bmw.be

Verkoop

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Contact

Telefoon: 050 71 40 44 (keuzemenu 2) 050 71 40 44 (keuzemenu 2)
E-mail: info@demey.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Za : 08:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Contact

Telefoon: 050 71 40 44 (keuzemenu 2) 050 71 40 44 (keuzemenu 2)
E-mail: info@demey.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Werkplaats

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Contact

Telefoon : 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Bart.Van-De-Vyver@demey.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:30
Za : 08:00 - 12:00

Receptie Carrosserie

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Contact

Telefoon: 050 71 40 44 (keuzemenu 3) 050 71 40 44 (keuzemenu 3)
E-mail : yves.houwenhuyse@demey.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 12:00 & 13:00 - 18:30
Za : 08:00 – 12:00

BMW S. DeMey

Aalterbaan, 216C 9990 Maldegem
Aalterbaan, 216C

9990 Maldegem
BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top